AL. NIEPODLEGŁOŚCI 80  tel: +48 22 898 30 01 / UL. FRANCUSKA 1  tel: +48 22 616 25 80
  • Restauracja turecka w Warszawie

    Restauracja turecka w Warszawie

    EFES KEBAB

Jesteśmy pierwszą w Warszawie restauracja serwująca prawdziwą kuchnię turecką

Restauracja turecka EFES Kebab powstała w Warszawie, przy ulicy Francuskiej na Saskiej Kępie, w roku 1994. Wówczas był to nasz pierwszy lokal, który wkrótce uznano za najlepszy kebab w stolicy według rankingu TVN Warszawa. Z biegiem lat rozwijaliśmy naszą działalność, otwierając kolejny lokal na Mokotowie, przy Alei Niepodległości.

kebab warszawa

Restauracja w Al. Niepodległości 80

Restauracja turecka Efes Kebab zadomowiła się już na dobre w tej starej części Mokotowa. Uwielbiana nie tylko przez najbliższych mieszkańców restauracja przy bramie parku Dreszera cieszy się uznaniem coraz większej rzeszy stałych klientów. To doskonałe miejsce na weekendowy rodzinny obiad razem z dziećmi, które po posiłku będą miały możliwość szalonej zabawy w ogrodzie jordanowskim.

kuchnia turecka warszawa

Restauracja przy ul. Francuskiej 1

Jest to nasz pierwszy lokal u zbiegu ulic Zwycięzców i Francuskiej, w którym podajemy specjały prawdziwej kuchni tureckiej już od ponad 17 lat. Otwierając restaurację turecką na Saskiej Kępie w 1994 roku, byliśmy pierwszym kebabem w Stolicy! Dla Warszawiaków jest to miejsce kultowe, co znalazło swój wydźwięk w wynikach rankingu na najlepszy kebab przeprowadzony przez TVN Warszawa.

restauracja turecka warszawa

Kebab w restauracji


możesz wejść i zająć wygodne miejsce, aby w pełni poczuć egzotyczny klimat naszej kuchni tureckiej zadzwoń, zarezerwuj stolik już teraz i przyjdź z gronem najbliższych na prawdziwą kulinarną ucztę.

Kebab z okienka


jeżeli nie masz czasu, jesteś zabiegany to w każdej chwili możesz odebrać swoją ulubioną potrawę z okienka możesz też odebrać swój kebab, aby zjeść go w biurze lub zaciszu swojego domu.

kebab warszawa mokotów

Nie tylko kebab

W naszej karcie można odnaleźć również Urfę, Adanę, Szaszłyki Cielęce, Ajran, Hummus oraz inne bardzo ciekawe potrawy, napoje i dodatki.

Niezapomniana atmosfera, niepowtarzalny wystrój wnętrza oraz doskonała obsługa sprawiają, że nowi klienci szybko stają się stałymi wielbicielami naszych bliskowschodnich specjałów.


Restauracja EFES Kebab jest obecnie znana nie tylko mieszkańcom Saskiej Kępy, gdzie powstał pierwszy lokal z kuchnią turecką u zbiegu ulic Francuskiej i Zwycięzców, założony przez Zahira Bilaloglu. Obecnie jest to już sieć restauracji tureckich serwująca nie tylko kebab uznawany za jeden z najlepszych w mieście, ale również przyjmująca bardzo wymagających gości pod względem kulinarnym. Pierwszy lokal stał się naszym symbolem, i wyznacznikiem jakości dla pozostałych restauracji, które czerpią swój niezapomniany smak z tradycji tureckich przepisów.

Kontakt

Al. Niepodległości 80

Godziny otwarcia: 11:00 - 21:00
Tel. +48 (22) 898 30 01

ul. Francuska 1

Godziny otwarcia: 11:00 - 21:00
Tel: +48 22 616 25 80